O nas

Aviva dla Rodziny to nowoczesne i przyjazne miejsca, w których w ciepłej i niezobowiązującej atmosferze możesz porozmawiać o potrzebach swojej rodziny, ochronie zdrowia i życia swojego i swoich najbliższych, wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczyć swój samochód,  zastanowić się nad wyborem najodpowiedniejszego dla Ciebie programu emerytalnego, a także zabezpieczyć swoją firmę i pracowników od skutków niespodziewanych zdarzeń.

Dla całej rodziny

Ciepły i rodzinny wystrój wnętrz zachęca do niezobowiązujących rozmów. Ważnych, rodzinnych decyzji nie podejmuje się samemu, dlatego nasza placówka została urządzona tak, aby podczas spotkania z agentem dobrze czuła się cała rodzina. Dla Waszych dzieci przygotowaliśmy kącik zabaw, Wy zaś możesz liczyć na dobrą kawę i coś słodkiego. Wszystko po to, abyście w komfortowych warunkach mogli zadbać o potrzeby Waszej rodziny.

W trosce o Wasze potrzeby

Spośród szerokiej oferty Avivy wybierzemy produkty, które najlepiej będą odpowiadać potrzebom Waszej rodziny. Specjalnie przeszkolony zespół w prosty i jasny sposób zaprezentuje najlepsze rozwiązania, podpowie i wyjaśni wątpliwości tak, abyście decyzję mogli podjąć świadomie.

Nie tylko ubezpieczenia

Cieszymy się, że całą rodziną odwiedzacie nasze wyjątkowe miejsce. Będziemy tu rozmawiać nie tylko o ubezpieczeniach. Dlatego zapraszamy do naszej placówki na spotkania o różnej tematyce oraz ciekawe wydarzenia. Szczegóły znajdziecie w zakładce „Aktualności”.

O Avivie

Aviva to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, której zaufało ponad 3,5 miliona klientów, powierzając zarządzanie aktywami o wartości  ponad 50 miliardów.

 Wysoka jakość obsługi klienta, sprawna wypłata świadczeń i likwidacja szkód oraz programy wspierające rodziny – to tylko niektóre z atutów Avivy, za jakie doceniają ją klienci, dziennikarze i niezależni eksperci. Dowód? Zadowoleni klienci i zdobywane co roku nagrody, m.in. 1 miejsce w rankingu Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa i statuetka Nobiliatum dla najlepszego towarzystwa ubezpieczeń na życie. 

 

 

 

 

Spotkaj się z nami

Paweł Bakuła - Dyrektor Placówki Aviva dla Rodziny w Płońsku

Kim jestem ?

Od 11 lat prowadzę firmę zajmującą się doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. W pracy mojego zespołu kładę nacisk na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Promuję zasady rzetelności i etyki w biznesie. Jakość naszej pracy potwierdzona jest licznymi wyrazami uznania, dyplomami i podziękowaniami ze strony naszych klientów i współpracujących z nami firm.

Prywatnie jestem pasjonatem motoryzacji i wraz z żoną uwielbiam podróże – te małe i te duże.

Kupując dobre ubezpieczenie na życie, zapewniamy święty spokój nie tylko sobie, ale przede wszystkim tym, których kochamy.


Dlaczego Aviva?

Aviva jest liderem rynku ubezpieczeń w Polsce i na świecie. Gwarantuje swoim klientom wysoką jakość ubezpieczeń oraz polisy dopasowane do ich potrzeb. Wyjątkowa, unikalna koncepcja wystroju biura i panująca w nim rodzinna atmosfera sprawiają, że satysfakcja z możliwości zabezpieczenia finansowego moich klientów jest jeszcze większa.

To właśnie w tym miejscu, wraz z żoną, będziemy kontynuować tworzenie rodzinnej firmy i poszerzać swoje doświadczenie w zakresie finansów i ubezpieczeń. Wierzymy bowiem, że kupując dobre ubezpieczenie na życie, zapewniamy święty spokój nie tylko sobie, ale przede wszystkim tym, których kochamy.