Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w prezencie

Prowadzisz aktywny tryb życia, do pracy dojeżdżasz samochodem, weekendy spędzasz na świeżym powietrzu. Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś niespodziewanie uległ wypadkowi? Powrót do pełni sił będzie wymagać czasu i pieniędzy. Chcemy troszczyć się o Twoje zdrowie i standard życia Twojej rodziny, dlatego dajemy Ci w prezencie ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na 90 dni.  Wystarczy, że odwiedzisz nas w placówce, aby porozmawiać o kompleksowym zabezpieczeniu zdrowia i życia Twojej rodziny. 

Możesz zyskać: 

  • ubezpieczenie NNW ważne przez 90 dni zupełnie za darmo
  • odszkodowanie, jeżeli złamiesz nogę czy rękę albo ulegniesz oparzeniu
  • świadczenie wypłacane za każdy dzień pobytu w szpitalu (powyżej 3 dni)
  • zabezpieczenie finansowe, jeżeli w wyniku nieszczęśliwego wypadku nie będziesz mógł pracować lub doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu
  • pewność, że Twoja rodzina nie pozostanie bez pieniędzy, jeżeli poniesiesz śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego
  • ochronę na całym świecie

Jak odebrać prezent?

Odwiedź nas w placówce i porozmawiajmy o kompleksowym zabezpieczeniu zdrowia i życia Twojej rodziny, a ubezpieczenie NNW otrzymasz w prezencie.

Umów się na wizytę

Całkowicie za darmo

Chcemy troszczyć się o Twoje zdrowie i standard życia Twojej rodziny, dlatego dajemy Ci w prezencie ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Na 90 dni

Ochrona  rozpoczyna się już następnego dnia od aktywacji ubezpieczenia i trwa przez kolejnych 90 dni. Pamiętaj, aby aktywować je w ciągu 30 dni od momentu wizyty w placówce i podpisania deklaracji udziału w ubezpieczeniu. 

Szeroki zakres ochrony

Wypłacimy Ci odszkodowanie nie tylko, gdy ulegniesz poważnemu wypadkowi, ale także, gdy złamiesz rękę, nogę lub doznasz oparzenia. Co więcej ubezpieczenie działa na terenie całego świata. 

Umów się na wizytę