Oferta specjalna

Ubezpieczenie NNW w prezencie

  • odszkodowanie za złamaną rękę lub nogę
  • świadczenie wypłacane za każdy dzień pobytu w szpitalu
  • odwiedź nas w placówce i odbierz prezent
Odbierz prezent

Nowa Perspektywa

Ubezpieczenie na zdrowie i życie

  • nawet do 800 tys. na leczenie i spłatę kredytu
  • prywatna opieka medyczna dla całej rodziny
  • telefoniczne konsultacje medyczne
Sprawdź!

Program Aviva dla dużych rodzin

Zniżki dla Twojej rodziny

  • darmowe NNW dla dzieci
  • 20% zniżki na rodzinny pakiet medyczny
Sprawdź zniżki dla Twojej rodziny z Kartą Dużej Rodziny. Sprawdź!

Ubezpieczenie samochodu 

Poznaj nowy standard OC

Ubezpieczenie samochodu 

Dzień na torze w Szkole Bezpiecznej Jazdy, Assistance na Europę (z wyłączeniem Rosji), bezpośredni kontakt z dedykowanym likwidatorem szkody - tak wygląda nowy standard ubezpieczeń komunikacyjnych, jaki stworzyła Aviva 

Sprawdź!

Ubezpieczenie małej i średniej firmy

Sprawdź rewolucyjne ubezpieczenie Twojej firmy

Ubezpieczenie małej i średniej firmy

Wiesz, że ubezpieczenie w biznesie jest niezbędne. Nie lubisz jednak zawiłych formalności. Wybierz polisę Partner w Biznesie, która nie wymaga od Ciebie szacowania wartości majątku. To ubezpieczenie Twojego mienia od zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem i rabunku, Twojej odpowiedzialności cywilnej oraz śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku. 

Sprawdź!

Ubezpieczenie w podróży

Stwórz dobry plan na wakacje

Ubezpieczenie w podróży

Planujesz wakacje w Egipcie albo romantyczny weekend w Paryżu? Koniecznie pomyśl o ubezpieczeniu podróżnym. Zagwarantuj sobie niezbędną ochronę zdrowia i Twojego bagażu oraz pomoc prawno-cywilną w wypadku niespodziewanych wydarzeń. 

Sprawdź!

Emerytura

Zyskaj ulgę podatkową w PIT każdego roku

Z myślą o emeryturze

Standard życia na emeryturze nie musi odbiegać od tego, do którego jesteś przyzwyczajony.  Wystarczy, że już dziś wybierzesz program emerytalny dla siebie.  Nie tylko będzie on procentować w przyszłości, ale już teraz przyniesie ci realne korzyści. 

Sprawdź!

Umów się na wizytę

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4B, w celu przedstawienia Ci ofert ubezpieczeniowych oraz zawarcia i realizacji umowy. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje Ci prawo dostępu do treści przekazywanych danych i ich poprawiania, usuwania oraz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Szczegółowy opis sposobu przetwarzania danych osobowych zamieszczony jest w polityce prywatności na stronie internetowej www.aviva.pl